Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костянтинівської міської ради Донецької області

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ПРЕЗИДЕНТ
• організація діяльності шкільного самоврядування відповідно до плану роботи школи
• організація навчання завідувачів відділами ШУР
• здійснення контролю засідань відділів ШУР

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

МЕТА: організація змістовного дозвілля учнів з урахуванням їх інтересів, залучення учнів на основі ініціативи до підготовки та проведення творчих справ, розважальних програм.

ЗАВДАННЯ: дбати про естетичному вихованні школярів, розвитку художніх здібностей. Організовувати роботу творчих гуртків і клубів, конкурси талантів, вечори відпочинку, зустрічі з працівниками культури і мистецтва, виставки художньої творчості школярів, відвідування театрів, музей і концертів, інформувати учнів про новини культурного життя, участь у художньому оформленні школи, організовувати і проводити вечори.

ЕКОЛОГО - СПОРТИВНИЙ ВІДДІЛ

МЕТА: формування та пропаганда здорового способу життя, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм учнів школи, виховання дбайливого ставлення до свого здоров'я, формування в учнів поняття екологічної культури, виховання дбайливого ставлення до природи, навколишнього середовища.

ЗАВДАННЯ: організація проведення змагань, спортивних свят, туристичних походів, експедицій, подорожей.

ІНТЕЛЕКТ КЛУБ

МЕТА:організація змістовного дозвілля учнів з урахуванням їх інтересів, залучення школярів до підготовки та проведення інтелектуальних заходів, організація шкільної команди «Ерудит»

ЗАВДАННЯ: організовувати виставки, конкурси з різних навчальних дисциплін, надання допомоги учням, які не встигають, консультую їх.

ВАХТА ПАМ'ЯТІ

МЕТА: організація шефської допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, формування патріотичної свідомості, поваги до подвигу нашого народу, утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, патріотизму, доброти, справедливості і т. д.

ЗАВДАННЯ: надання шефської допомоги ветеранам ВВВ, організація привітань та зустрічей з ветеранами, оформлення та оновлення куточка бойової слави, збір інформаційного матеріалу про бойових діях на території Донбасу. Організація урочистих лінійок, маніфестацій і заходів, пов'язаних із вшануванням ветеранів Великої Вітчизняної війни.

ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЇ І МОНІТОРИНГУ

МЕТА: вивчення громадської думки учнів про життя в школі, створення інформаційного банку про життєдіяльності класних колективів, реклама діяльності відділів ШУРА, створення мережі шкільної преси.

ЗАВДАННЯ: відділ інформації і моніторингу об'єднує майбутніх журналістів, які збирають інформацію про різні події шкільного життя, висвітлюють їх у шкільній пресі, випускають шкільну газету, проводять конкурси класних газет з важливими подіями.

ОРДЕН «МИЛОСЕРДЯ»

МЕТА: організація шефської допомоги дітям з малозабезпечених сімей, надання допомоги інвалідам дитинства, дітям з обмеженими можливостями,людям похилого віку.

ЗАВДАННЯ:організація акції «Милосердя», створення волонтерського руху, участь в громадських акціях, рухах, організація допомоги нужденним молодшого ланки школи, колективні та групові проекти щодо вирішення гуманітарних проблем.